Sık Sorulan Sorular

Merkezi Süpürge

Neden Allaway sistemi geleneksel elektrik süpürgelerinden daha iyidir?

Egzoz havası dışarı atıldığı için ev içindeki hava temiz kalır. Temizleme sonrasında havada asılı toz kalmaz. Kullanırken çok hafiftir, çünkü süpürge ev içinde dolaşmaz. Hafif hortum engellerin üzerinden kolayca atlatılır ve çok geniş bir alanı temizler. Temizlik çok sessizdir, çünkü makine sesi duyulmaz.

Merkezi Süpürge

Sistemi kurmak için neye ihtiyacım var?

Kurulum yerine uygun merkezi ünite. Borular, duvar pirizleri ve gerekli parçaları içeren kitlerle birlikte satılır, parçalar ayrıca da satınalınabilir. Daire planı, sistemi planlamayı kolaylaştırır. İhtiyaç duyarsanız Allaway yetkili satıcısına başvurabilirsiniz.

Merkezi Süpürge

Sistemi binaya sonradan kurulabilir mi?

Allaway sistemi bahçeli bir eve veya müstakil bir binaya kurulabilir. Tek katlı evde boru sistemi tabla betona, iki katlı bir evde birinci kat tabla betonuna monte edilir. Dikey borular dolap içlerinden veya duvardan geçirilir. Bu işlemler birkaç saate bitirilebilir. Apartman daireleri ve stüdyo daireler için Duo vardır. Duo aynı zamanda egzoz çıkışı olmaya yerler için uygundur. Biz kurulum esnasında tecrübeli bir teknisyenden yardım olmanızı öneririz. Ek bilgi ve ipuçları Allaway ekleme kitapçığında bulunabilir. Yeni binalarda kurulum kitapçığı yeterlidir.

Merkezi Süpürge

Hangi ana ünite evim için uygundur?

Sessiz C serisi veya Duo ev içinde dolap içine veya bakım dolabına monte edilebilir. C serisi banyoya bile monte edilebilir. A serisi ısıtılan depolara kurulabilir. A30 ve A40 su sıçramasına dayanıklıdır. Ürün çeşidimiz herkes için güçlü seçenekler sunar.

Tüm Allaway ürünler için toz torbası vardır: toz kabını boşaltırken alerjik kullanıcılar için daha hijyeniktir.

Merkezi Süpürge

Allaway hangi aksesuarları sunar?

Allaway ürünleri: temizlik faraşı, uzayan hortum, susturucu, ön ayırıcı ve değişik temizlik başlıkları. Uzayan hortum bir metreden dört metreye uzayabilir: mutfak ve küçük alanlar için idealdir. Ön ayırıcı ile su, kül ve kaba toz temizlenebilir.

Merkezi Süpürge

Süpürge büyük bir cisim emerse boru tıkanır mı?

Patentli duvar pirizlerindeki yakalayıılar sayesinde boruyu tıkayabilecek cisimler yakalanır. Ayrıca piriz arkasındaki keskin dönüş boru sistemindeki en dar dönüştür, bu dönüşten geçebilen tüm cisimler boru sisteminden de geçer. Normal toz borudan kolaylıkla geçer. Allaway boru sistemi akış testinden geçirilmiş ve mükemmel not almıştır.

Merkezi Süpürge

Allaway merkezi sistemi kaça mal olur?

Allaway yüksek kalitesi ve güveni evnizin değerini artırır. Aynı zamanda sağlığınız ve konforunuz için bir yatırımdır. Günlük yaşamınızı yıllar boyunca kolaylaştırır. Allaway herkesi mutlu edecek bir yatırımdır.

Call Now

7/24 Whatsapp Hattı