Nasıl Çalışır?

dfa9a 2ffcaf 00761483a6bb4712bebc4f0edd2413f0mv2

Nasıl Çalışır?

Laundryjet Nasıl Başladı?

LaundryJET Kullanıcı Değerlendirmesi

Kirli çamaşır karmaşasından kurtulun!

Çamaşır jeti, çamaşır işinizde devrim yaratan ilk modern, ev tipi vakumlu çamaşır toplama ve dağıtım sistemidir. Çamaşır şutu, dairelerde, villalarda, ticari tesislerde rahatlıkla kullanılabilecek verimli, patentli vakum sistemidir; siz tek bir tuşa dokunun kirli çamaşırlarınız otomatik olarak taşınsın. Evinizdeki tüm kirli çamaşır sepetlerine güle güle deyin. Eşsiz vakumlu çamaşır jeti tasarımımız sayesinde evde birkaç noktaya çamaşır toplama girişi koymak mümkündür...

200 yıl önce ilk çamaşır şutları zeminde basit bir delikti ve kirli çamaşırları deliğe bırakacaktın. Geleneksel çamaşır şutu sadece aşağıya doğru bir yönde çalışmaktadır, bu nedenle iki katlı evler ve üstü ile sınırlıdır. Çamaşır odası için mükemmel konum bodrum katı veya zemin katta değilse ne yaparsınız? Ve çamaşır şutu ağızları dikey olması gerektiği için bazı binalarda uygulamak mümkün olmayabilir.

Bu, son teknoloji ürünü vakumlu çamaşır jeti için geçerli değildir. İster tek katlı, ister tek odalı, isterse de çok katlı 20 odalı veya daha büyük bir evde olsun, Çamaşır jeti sizin için çalışacak, çamaşırlarınızı yukarı, aşağıya ve etrafınıza, evinizden veya binadan istediğiniz yere gönderecektir. Bizim şaşırtıcı çamaşır jeti cihazımız sonsuza kadar çamaşır sisteminizi değiştirecek, size ve tüm ailenize eğlence, düzen ve ekstra zaman sunacak!

Sadece bir tuşa dokunarak kuru veya hafif nemli, kirli çamaşırlarınızı çamaşır şutu toplama ağzından doğrudan çamaşırhaneye gönderin:

• Havlu

• Çarşaflar ve Hafif Battaniyeler

• Kot Pantolon ve Pantolon

• Gömlek, Tişört, Çorap ve İç Çamaşırı

Herhangi bir odayı toplarken veya yatağınızı yaparken, kirlileri çamaşır odasına gönderin. Çamaşır sepetleri, yatak odaları ve banyolardaki kirli giysi yığınlarının birileri taşısın diye beklemesine gerek yok. Ağır ve hantal çamaşır sepetlerini kucağınızda merdivenlerden taşıma sıkıntısına katlanmaya gerek yok.

Temiz ve düzenli bir ev yaratmak için bir çamaşır odası fikri mi arıyorsunuz? Çamaşır şutu ile bu, özellikle düzensiz çocuklar için çok daha kolay ve çok daha eğlenceli oldu. Neden bir düğmeyi tıklayıp, neredeyse sihirli bir şekilde çamaşır odasına gönderebilecekken yerlere kirli kıyafetler atasınız?

Çamaşır jetinizi yeni ev tasarımınıza ekleyin ya da mevcut evinize göre uyarlayın ve zamandan tasarruf edin, evinizi düzenli tutun ve bugün çamaşır işlerini kendiniz ve aileniz için otomatikleştirin.

Call Now

7/24 Whatsapp Hattı