Allaway avantajları

17ac0 2ffcaf 1f8fa711f63245ccc80ad7ff2c852860

Temiz hava herkesin hakkıdır

Bir kişi bir gün boyunca yaklşık bir litre yemek ve iki litre su kullanır, ama en az 15.000 litre hava kullanır. Bu, soluduğumuz havanın sağlığımız için çok önemli olduğu anlamına gelir. Zamanımızın %90 ı kapalı alanlarda geçtiği için, kapalı ortamların temizliği önemlidir.Araştırmalar kapalı ortamlardaki kalitesiz havanın alerjinin önemli faktörlerinden biri olduğunu göstermektedir.

Bir elektrikli süpürgenin geride bıraktığı havanın kalitesi önemsenmelidir.Biz Allaway olarak geride bırakılan havanın temiz olmasını sağlamanın en iyi yolunun egzozu dışarı atmak olduğunu düşünüyoruz; bu yüzden herkese merkezi sistem süpürge öneriyoruz.

Finlandiya asıllı Allaway sağlam ve güvenilir ürünlerine limitsiz aksesuar ve temizlik aparatı seçenekleri sunmaktadır. Allaway boru sistemi, temizlik aparatlarını ve ana üniteyi birarada sunabilen tek markadır.İnce detaylarda ürün kalitesi görülebilir. Bu parçaların birbirleriyle tam uyumlu olmasını ve uzun ömürlü olmasını garanti eder.

Allaway merkezi sistem süpürgeleri Finlandiya’da 250.000 den fazla satılmıştır. Özel projelerde de kullanılmıştır: hastane, otel gemi otobüs gibi. Bu sistemi kullanan kamusal alanlarda temizlik kolaylığı ve hızı şaşırtıcı oranda artmıştır.
Allaway ürünlerin kalitesi Finlandiya dışında da saygı görmektedir ve ürünlerimizin önemli bir kısmı başta Avrupa olmak üzere çeşitli bölgelere ihraç edilmektedir.

Call Now

7/24 Whatsapp Hattı